Hakkımızda

1978 yılında sağlam temellerle kurulmuş olan Ostim Mega Makina A.Ş., takım tezgahları ve teknik hırdavat sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde endüstri market olarak faaliyette bulunan şirket, 3500 m2 mağaza alanı, 5000 m2 depolama alanı ve 2500 m2 showroom alanı ile üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışını yaparak hizmet vermektedir. Temizlik makinalarından forklifte, hırdavattan sac işleme, torna tezgahları vb. çeşitli amaçta birçok farklı makinaya, sayısız ürünü şirket bünyesinde bulunduran Ostim Mega Makina, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok farklı sektöre hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Şirket, birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini ve/veya ithalatını yapmaktadır.

Ostim Mega Makina öncül şirket anlayışı; konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışan kadrosu ile müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermektir.

65 kişiden oluşan deneyimli ekibi, alanında kalitesini ispatlamış, Dünya’nın ileri gelen markalarından oluşan ürün portföyü ve hızlı ürün teslimi ile tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce müşterisinin dostluğunu kazanmayı başaran şirket, aynı zamanda kamu kurumlarının makina ve donanım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan Ostim Mega Makina, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

Teknolojiyi yakından takip eden firma, 2009 yılında hizmete sunduğu hirdavat.com ile online alışverişte de sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ve yılların kazandırdığı deneyim ile hedeflediği üst düzey müşteri memnuniyetini, mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı amaç edinen şirket, tedarik zincirinin tüm halkalarında iyileştirme ve geliştirme ilkesini firma değişmez hedefi ilan etmiştir.

Sahip olduğu şirket vizyonu, misyonu ve değerleri ile ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini özenle korumakta olan Ostim Mega Makina, yaptığı işleri geliştirmek adına olabilecek yeni iş kollarını zamanla bünyesine katmaya ve müşterilerini her daim memnun kılmaya odaklanmaktadır.